Sõbrapäev (14.02.2018)

Täna pidasime koolis sõbrapäeva – toimus väga tagasihoidlik laat, sõbra otsimise mäng ja sõbrapäevakaartide post, sai sõbrapilte teha ning “Minu Tantsukooli” tüdrukud esinesid meile ühe tantsuga.
 
Ilusat sõbrapäeva kõigile!

Vastlapäev (13.02.2018)

Täna käisid klassid Hallimäel vastlaliugu laskmas. 1.-4. klass käis pärast teist tundi ja tulid hernesupi ja vastlakukli ajaks tagasi ning 5.-9. klass startis peale sööki. Ilm oli mõnus ja lastel oli tore – sai kelgutatud, lumesõda peetud ja lumemehi ehitatud.

Tordiralli (01.02.2018)

1.veebruari õhtul toimus Taebla Koolis traditsiooniline Tordiralli. Võistkonnad, kes üritusel osalesid, pidid pooleteise tunniga valmis tegema tordi – sel aastal oli teemaks muidugi EV 100.

Valmistamisprotsessi ja laudadele seatud hõrgutisi maitses-hindas 5-liikmeline žürii – TK hoolekogust Jüri Bachman, vallast Mairit Tülp, õpetajatest Kaja Avila, õpilastest Elina Ruuse ja vilistlastest Hanna Tammet.

Võistkondi oli kokku 14 – enamik koosnes õpilastest, aga olid esindatud ka vallavalitsus, noortekeskused, hoolekogu, vilistlased ja õpetajad. Tore, et leidus lapsevanemaid, kes tulid koos oma lapsega võistlema või siis kaasa elama.

Iga võistkond sai mingi tiitli osaliseks ja auhinna. Parimaks tunnistati sel aastal ainuke soolane tort (autorid vallavalitsusest).

Tordirallil oli võimalik soetada endale ka Taebla Kooli esimese ja ainukese õpilasfirma poolt tehtud linnumaja. 7. klassi noorte koosseisus õpilasfirma sai registreeritud 26.01.2018 ja juhendajaks on õppealajuhataja Juhan Lehepuu. Aitäh noortele, juhendajale ja klassijuhataja Anneli Jaakule, kes toredate linnumajadega toimetavad.

Taebla Kool tänab kõiki võistkondi osalemise eest, žüriiliikmeid, külalisi ja kindlasti sponsoreid, kellelt saime toredaid ja asjalikke auhindu. Aitäh, Salong Pluss, Rannarootsi Lihatööstus, Õhtuleht, Haapsalu Veekeskus, Fra Mare, Taebla Kooli hoolekogu, Neviprint, ToGo Sushi, Roosta Puhkeküla, Pitsa Grande, Dietrich, Kekkilä, Nigula Piim ja Tehnikasalong.

Järgmisel õppeaastal küpsetame taas!

Tordiralli!

Täna õhtul juba Tordiralli, kokku 14 võistkonda – tulge vaatama ja kaasa elama. Sissepääs 0,50 eurot.
26.01.2018 registreeris Taebla Kool oma esimese õpilasfirma, mis valmistab linnumajasid. Täna õhtul on teil võimalik ka nendega tutvuda ja soovi korral endale soetada.
Õhtul näeme!