Rakvere Teater Haapsalus 27.10.2017 kell 19:00

Rakvere Teater soovib kõigile ilusat sügist ja annab teada, et on esimest korda sel hooajal oma lavastusega Haapsalus.

27. oktoobril kell 19.00 mängitakse Haapsalu Kultuurikeksuses teismelistele ja nende vanematele lavastust “See kõik on tema”.

Helen Rekkori lavalugu pakub ühe teatriõhtu jooksul kahte erinevat vaatenurka. Vaataja saab kaasa elada emale, kelle teismeline poeg on sulgunud nutimaailma ja tundub, et emal pole enam mingit võimalust temaga suhelda. Kuidas tunneb end teismeline poiss, kellele elu on toonud hakkamasaamiseks nii mõndagi keerulist, aga tema arvates ei pane tema ema seda üldse tähele ja tegeleb vaid oma raskustega? Ema astub olukorra lahendamiseks üsna tavatu sammu – kas eesmärk pühitseb abinõu?

Lavastus on sobiv algmaterjal rääkimaks laste ja nende vanemate probleemidest ja suhetest klassijuhatatunnis või koolituspäeval -seda nii noorukitele kui täiskasvanutele. Eriti väärtuslik oleks vaadata lavastust perekonniti – etendusejärgses vestluses võib selgineda nii mõnigi seisukoht, mis võimaldab tõmmata paralleele päriseluga.

Ema ja poega mängivad Tiina Mälberg ja Imre Õunapuu, lavastuses on kasutatud kaasaegsele nutimaailmale viitavaid efekte. (Videokunstnik Alyona Movko). Pikemalt lavastusest http://www.rakvereteater.ee/teat…/lavastus/see-koik-on-tema/

Rakvere Teater osaleb programmis “Aitan lapsi”, mille raames on “See kõik on tema” lavastust võimalik vaatama tulla nendel lastel ja peredel, kelle majanduslik olukord ei võimalda teatripiletit osta. Neile on teatrikülastus tasuta, kui täidate manuses oleva tellimiskirja ja saadate selle digitaalselt allkirjastatuna aadressil marika@rakvereteater.ee .