Tordiralli (01.02.2018)

1.veebruari õhtul toimus Taebla Koolis traditsiooniline Tordiralli. Võistkonnad, kes üritusel osalesid, pidid pooleteise tunniga valmis tegema tordi – sel aastal oli teemaks muidugi EV 100.

Valmistamisprotsessi ja laudadele seatud hõrgutisi maitses-hindas 5-liikmeline žürii – TK hoolekogust Jüri Bachman, vallast Mairit Tülp, õpetajatest Kaja Avila, õpilastest Elina Ruuse ja vilistlastest Hanna Tammet.

Võistkondi oli kokku 14 – enamik koosnes õpilastest, aga olid esindatud ka vallavalitsus, noortekeskused, hoolekogu, vilistlased ja õpetajad. Tore, et leidus lapsevanemaid, kes tulid koos oma lapsega võistlema või siis kaasa elama.

Iga võistkond sai mingi tiitli osaliseks ja auhinna. Parimaks tunnistati sel aastal ainuke soolane tort (autorid vallavalitsusest).

Tordirallil oli võimalik soetada endale ka Taebla Kooli esimese ja ainukese õpilasfirma poolt tehtud linnumaja. 7. klassi noorte koosseisus õpilasfirma sai registreeritud 26.01.2018 ja juhendajaks on õppealajuhataja Juhan Lehepuu. Aitäh noortele, juhendajale ja klassijuhataja Anneli Jaakule, kes toredate linnumajadega toimetavad.

Taebla Kool tänab kõiki võistkondi osalemise eest, žüriiliikmeid, külalisi ja kindlasti sponsoreid, kellelt saime toredaid ja asjalikke auhindu. Aitäh, Salong Pluss, Rannarootsi Lihatööstus, Õhtuleht, Haapsalu Veekeskus, Fra Mare, Taebla Kooli hoolekogu, Neviprint, ToGo Sushi, Roosta Puhkeküla, Pitsa Grande, Dietrich, Kekkilä, Nigula Piim ja Tehnikasalong.

Järgmisel õppeaastal küpsetame taas!