Huvitegevuse käskkiri

KÄSKKIRI

Taebla

23.05.2016 nr 1-4/ 13

Õpilaste tunnustamine

Seoses huvitegevusega 2015 / 2016. õppeaastal

  1. Tunnustan ja kutsun vastuvõtule 31. mail kooli esindanud õpilasi

 

  1. klass
  • Carola Ott – kunstikonkurss „Väike kunstnik“ , jõulukontsert, tantsupidu, olümpia
  • Meeri Siirus – kunstikonkurss „Väike kunstnik“, jõulukontsert, olümpia, tantsupidu
  • Samuel Sert – kunstikonkurss „Väike kunstnik“, jõulukontsert,olümpia, tantsupidu,  muusika
  • Remi Reimann – jõulukontsert, olümpia, tantsupidu, etluskonkurss, muusika,  lauluvõistlus
  • Rasmus Tee – jõulukontsert, olümpia, tantsupidu
  • Rünno Raadla – jõulukontsert, rahvastepall, olümpia
  • Kevin Reidla – jõulukontsert, tantsupidu, olümpia
  • Lisette Seil – tantsupidu, olümpia
  • Eliise Jets – olümpia, tantsupidu

 

  1. klass
  • Mattias Kaus – rahvastepall, kunstikonkurss „Väike kunstnik“, olümpia, tantsupidu
  • Pent Joonas Kopelman – kunstikonkurss „Väike kunstnik“, ujumine, tantsupidu
  • Miina Laura Kaus – kunstikonkurss „Väike kunstnik“, jõulukontsert, rahvastepall, tantsupidu, olümpia, muusika
  • Ruth Bachman – kunstikonkurss „Väike kunstnik“, jõulukontsert, rahvastepall, tantsupidu, muusika
  • Ane Mona Tarakanova – kunstikonkurss „Väike kunstnik“, jõulukontsert, muusika
  • Lisandra Hlonin – jõulukontsert, rahvastepall, ujumine, rahvatants
  • Kristofer Kaabel – jõulukontsert, rahvastepall, olümpia, tantsupidu, muusika
  • Oskar Looring – jõulukontsert, rahvastepall, olümpia, tantsupidu, muusika
  • Aleksandra Pisnenko – jõulukontsert, rahvastepall, olümpia, muusika
  • Anja Jermolina – rahvastepall, olümpia, tantsupidu
  • Aknelina Luur – rahvastepall, olümpia, tantsupidu
  • Marielle Kokk – rahvastepall, tantsupidu
  • Marten Volas – rahvastepall +
  • Kaspar Raagmaa – rahvastepall, olümpia, tantsupidu
  • Reimo Rehe – olümpia, tantsupidu

 

  1. klass
  • Merte Maari Sert – jõulukontsert, olümpia, tanttsupidu, muusika
  • Sten-Hendrik Remmel – jõulukontsert, tantsupidu
  • Lisete Kiisk – jõulukontsert, olümpia, tantsupidu, muusika
  • Kaarel Plans – rahvastepall, jõulukontsert, tantsupidu
  • Rami Sepp – etlus, olümpia
  • Kaira Avila – jõulukontsert, tantsupidu, muusika
  • Oskar Pisnenko – jõulukontsert, etlus, rahvastepall, etluskonkurss, olümpia,  tantsupidu, muusika
  • Kaspar Plans – jõulukontsert, olümpia, tantsupidu, muusika
  • Karoliina Siider – jõulukontsert, olümpia, muusika
  • Viktoria Susi – rahvastepall, olümpia
  • Alari Viilma – rahvastepall, olümpia, tantsupidu
  • Dagne Novikov – olümpia, tantsupidu

 

  1. klass
  • Janar Voorel – muusikapäev, rahvastepall, jõulukontsert, tantsupidu, muusika,  lauluvõistlus
  • Une Nõupuu – ettelugemisvõistlus, jõulukontsert, tantsupidu, muusika
  • Pille-Riin Viik – rahvastepall, tantsupidu, kergejõustik
  • Kelly Kallaste – rahvastepall, tantsupidu, kergejõustik
  • Maarja Salmu – rahvastepall, tantsupidu, kegejõustik
  • Mia Lota Klimenko – rahvastepall, jõulukontsert, tantsupidu, muusika
  • Remi Kuuseorg – rahvastepall, tantsupidu

 

  1. klass
  • Anna – Maria Alton – jõulukontsert, tantsupidu, muusika
  • Raido Jammer – maadlus, saalijalgpall, saalihoki
  • Ranek Kulbok – orienteerumine, Känguru võistlus, kergejõustik, tantsupidu
  • Kadri Laumets – muusikapäev, rahvastepall, jõulukontsert, võrkpall, Känguru võistlus, muusika, kergejõustik
  • Auleliina Aavik – rahvastepall, saalihoki, muusika
  • Lysa- Lota Kuusmann – rahvastepall, jõulukontsert, võrkpall, muusika, jalgpall, kergejõustik
  • Kertu Laansalu – rahvastepall, jõulukontsert, tantsupidu, Känguru võistlus, muusika
  • Taavi Süda – rahvastepall, võrkpall, etluskonkurss, tantsupidu, Känguru võistlus
  • Mauri Siider – rahvastepall, saalijalgpall, võrkpall, saalihoki, jalgpall, kergejõustik
  • Carl Marten Aru – rahvastepall, jõulukontsert, saalijalgpall, võrkpall, saalihoki, muusika, Känguru võistlus, tantsupidu, jalgpall, etluskonkurss, kergejõustik
  • Elvia Bormann – jõulukontsert, rahvatants, muusika
  • Karl Joosep Kopelman – jõulukontsert, ujumine, saalihoki, Känguru võistlus, tantsupidu, lauluvõistlus, muusika
  • Monika Schönberg – jõulukontsert, tantsupidu, muusika
  • Keijo-Kevin Korpe – saalijalgpall, võrkpall, saalihoki, jalgpall
  • Jan Robin Jaaku – saalijalgpall, saalihoki, tantsupidu

 

  1. klass
  • Mariliisa Murumäe – jalgpall, jäätmetekke vähendamise nädala viktoriin, võrkpall, saalijalgpall, saalihoki, jalgpall, kergejõustik
  • Kadri Kaus – jalgpall, muusikapäev, jäätmetekke vähendamise nädala viktoriin, jõulukontsert, võrkpall, saalihoki, Känguru võistlus, muusika
  • Jekaterina Jermolina – jalgpall, võrkpall, saalihoki, saalijalgpall
  • Karl Raadla – maadlus, saalijalgpall, võrkpall, saalihoki, jalgpall
  • Reena Nuut – jõulukontsert, saalihoki, muusika, lauluvõistlus

 

  1. klass
  • Karolina Lillemets – saalihoki, kergejõustik, mitmevõistlus, jalgpall, käsitöö, kabe, muusikapäev, jäätmetekke vähendamise nädala viktoriin, muusika, mälumäng, jõulukontsert, saalijalgpall, Känguru võistlus
  • Lisandra Tõnning – mitmevõistlus, jalgpall, kabe, võrkpall, saalijalgpall, kergejõustik, saalihoki
  • Kätlin Luur – jalgpall, võrkpall, saalijalgpall, saalihoki
  • Sille Männik – jalgpall, tantsupidu, muusikapäev, jäätmetekke vähendamise nädala viktoriin, mälumäng, jõulukontsert, võrkpall, saalijalgpall, muusika, saalihoki
  • Villem Rehkalt – jalgpall, jäätmetekke vähendamise nädala viktoriin, laskmine, saalihoki, saalijalgpall, tantsupidu
  • Peeter Kaus – jäätmetekke vähendamise nädala viktoriin, laskmine, kabe, kergejõustik, Känguru võistlus
  • Helis Ilumäe – maadlus, jõulukontsert, kabe, mälumäng, Känguru võistlus, muusika, käsitöö

 

  1. klass
  • Kädi Raadla – mitmevõistlus, võrkpall, suusatamine, jalgrattasport, saalihoki
  • Tauno Reeder – mitmevõistlus, jalgpall, korvpall, saalijalgpall, võrkpall, saalihoki
  • Anete Loorits – jalgpall, mälumäng, laskmine, jõulukontsert, võrkpall, Känguru võistlus, muusika, saalihoki
  • Elari Tahvinov – jalgpall, korvpall, laskmine, saalijalgpall, võrkpall, Känguru võistlus, saalihoki
  • Jander Korpe – jalgpall, laskmine, võrkpall, saalijalgpall, Känguru võistlus, saalihoki
  • Ilona Falk – muusikapäev, politseijaoskonna ümarlaud, mälumäng, laskmine, muusika, jõulukontsert, teadustaja, käsitöö
  • Pia Margaret Reinberg – jõulukontsert, muusika, tantsustuudio JJ-Street

 

  1. klass
  • Sven Tõnning – mitmevõistlus, jalgpall, korvpall, mälumäng, saalijalgpall, võrkpall, kergejõustik
  • Germo Pärna – mitmevõistlus, kabe, kergejõustik
  • Mattias Ristmägi – mitmevõistlus, jalgpall, korvpall, saalijalgpall, võrkpall, lauatennis, saalihoki
  • Randar Nõva – jalgpall, korvpall, mälumäng, saalijalgpall, võrkpall, kergejõustik
  • Joosep Lillemägi – jalgpall, korvpall, mälumäng, saalijalgpall, võrkpall, Känguru võistlus, kergejõustik, saalihoki
  • Mark Metshein – korvpall, mälumäng, saalijalgpall, võrkpall, kergejõustik

 

  1. klass
  • Joonas Alekand – jalgpall, korvpall,politseijaoskonna ümarlaud, mälumäng, lauatennis, võrkpall, saalijalgpall,saalihoki
  • Hanna Tammet – mälumäng
  • Sander Jõkk – mälumäng, Känguru võistlus, tantsupidu
  • Kert Õiglas – mälumäng, tantsupidu

 

  1. klass
  • Lauri Loorits – jalgpall, korvpall, lauatennis, võrkpall, saalijalgpall, saalihoki
  • Andreas Peikel – jalgpall, korvpall, mälumäng, lauatennis, saalijalgpall, saalihoki, Känguru võistlus
  • Meelis Sirkel – jalgpall, korvpall, mälumäng, saalijalgpall, saalihoki
  • Rait Kulbok – jalgpall, orienteerumine, mälumäng, Känguru võistlus, tantsupidu
  • Jürgen Alekand – korvpall, noortekonverents, mälumäng, lauatennis, võrkpall, saalijalgpall, saalihoki
  • Karl – Kevin Jõemaa – korvpall, võrkpall

 

  1. Vastuvõtt teisipäeval, 31. mail 8. 30 aulas.

 

Jaanus Mägi

Direktor