Huviringide graafik

Koolis toimuvad huviringid:

Muusika – õp. Kaja Avila – 1.-3.kl ühendmudilaskoor, lastekoor, solistid, ansamblid, pillimäng (kitarr, plokkflööt), 1. kl. laulu- ja mänguring.
Rahvatants – õp. Malle Niit – algklassid ja 6.-7. kl.
Rahvastepall – õp. Malle Niit – algklassid
Spordiring – õp. Enn Kerge – pallimänguring, saalihoki
Liiklus – Kiur Klippberg – 4.-5. kl
Ujumine – Haapsalu Veekeskus – 3. kl.
Kunstiring – õp. Kristel Tereping
Näitering – Ester Rodima – 1.-3. kl.
Robootika – õp. Knud Jessen – 5. kl.
Korvpall – Jaanus Levkoi – 2.-4. kl. (tasuline)
Käsitööring – õp. Aili Kaur
Showtants – Mari-Liis Lootus – 1.-7. kl. (tasuline)

 

Ringide töö Taebla Koolis õppeaastal 2017/2018

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede
5. tund
Laulu- ja mänguring 1. kl. Kaja Avila
 6. tund
Näitering 1.-3. kl. Ester Rodima
6. tund
Mudilaskoor 2.-4. kl. Kaja Avila
6. tund
Rahvatants 2.-4. kl. Malle Niit

Robootika 5. kl. Knud Jessen

6. tund
Käsitööring 4. kl. Aili Kaur

Showtants 1.-3. kl. Mari-Liis Lootus

6. tund
Rahvastepall 1.-3. kl. Malle Niit
 7. tund
Lastekoor 5.-9. kl. Kaja Avila

Kunstiring 1.-3. kl. Kristel Tereping

Pallimänguring 7.-9. kl. Enn Kerge

 7. tund
Poisteansambel 2.-3. kl. Kaja Avila

Kunstiring 4.-8. kl. Kristel Tereping

Pallimänguring 3.-4. kl. Enn Kerge

 7. tund
Rahvatants 6.-7. kl. Malle Niit

Poisteansambel 4.-6. kl. Kaja Avila

Korvpall 2.-4. kl. Jaanus Levkoi

 7. tund
Käsitööring 4.-7. kl. Aili Kaur

Showtants 4.-7. kl. Mari-Liis Lootus

Saalihoki 3.-6. kl. Enn Kerge

 7. tund
Rahvastepall 1.-4. kl. Malle Niit
 8. tund
Lastekoor 5.-9. kl. Kaja Avila

Pallimänguring 7.-9. kl. Enn Kerge

 8. tund
Pallimänguring 3.-4. kl. Enn Kerge

Kunstiring 4.-9. kl. Kristel Tereping

 8. tund
Rahvatants 6.-7. kl. Malle Niit
8. tund
Käsitööring 4.-9. kl. Aili Kaur

Saalihoki 7.-9. kl. Enn Kerge

MTÜ Taebla Valla Spordiklubi

T 17:00-18:30 jalgpall noortele T (Ulrika Tülp)

N 19:00-20:30 jalgpall noortele P (Ulrika Tülp)

T ja N 19:00-21:30 võrkpall suurtele P ja T (Riina Kopti)

Vaba arvuti kasutus   Andrus  Lillemaa

Vastavalt lahtioleku aegadele ja ürituste plaanidele osavõtt kohalike ANK-ide  tegevustest Taeblas, Nigulas ja Paliveres.

Vastavalt tegevuskavadele osavõtt noorteühenduste tegevustest.

Vastavalt eriplaanidele osavõtt treeningutest kohalikes spordisaalides Taeblas, Orul ja Paliveres.

Vastavalt eriplaanidele osalemisvõimalused huvikoolide- ja ringide töös Haapsalus ja kohalikes kultuurimajades.

Osalemine õpilasaktiivi töös (klassivanemad ja ÕOV esindus).