1995-1999

XV – 1995
XII a klass
Erkko Eerik
Kirsti Kasemets
Maris Kopelmaa
Raul Kulli
Liina Lõhmus
Karin Mullo
Piret Prüssel
Andri Pärtel
Rauno Reinthal
Eili Rätsep
Ebeli Saar
Mart Urbas
Janno Valdna
Andrus Valma
Terje Vikat
Klassijuhataja: Riina Veske

XII b klass
Anneli Aavik
Ille Alt
Rauno Hinno
Eero Kivikas
Gerli Kübarsepp
Viivika Leega
Tiit Lillemäe
Janek Loorens
Katrin Lukk
Ketlin Maide
Ain Rääli
Armas Rüütel
Õnne Rüütel
Elen Suurküla
Kristi Štšepkin
Eda Tamm
Mirja Vahar
Gaily Vaikma
Merike Villakov
Klassijuhataja: Liivi Prink

XVI – 1996
Kätlin Avila
Priit Eensalu
Sergo Borisenko
Janno Heinaste
Eneken Helilaid
Kristel Kaabel
Erko Kalev
Kaido Kariste
Ly Lillepea
Kristjan Lõokene
Heiko Niit
Terje Nurm
Annika Paat
Lauri Pagarand
Kerstin Piik
Liina Reinujaan
Heiko Rätsep
Triinu Savik
Kaido Schmidt
Nüüdian Sibul
Siim Soots
Lauri Stimmer
Marko Tomingas
Hannes Tähtsalu
Anti Valma
Klassijuhataja: Eda Lääs

XVII – 1997
XII a klass
Kärolin Avila
Marian Illenzeer
Kalev Kallemets
Heleni Karja
Kaire Korpe
Anu Lehtla
Kati Merisalu
Valdis Naaber
Kert Ojala
Anu Peetris
Aire Pärnpuu
Egle Raudvee
Annika Rõõmus
Kristi Siim
Veiko Vahur
Klassijuhataja: Tiiu Tikan

XII b klass
Mariite Ehatamm
Helen Ero
Ivika Heeringas
Kristina Jaanisk
Ketlin Jundas
Maarika Jõemaa
Alarih Kadanik
Meelis Kaljo
Valdur Leega
Merike Lemberg
Riina Leppmaa
Alari Luik
Anu Maide
Kairi Mänd
Silver Proos
Erge Seliste
Reelika Tabri
Küllike Tamm
Margot Tartlan
Egle Triksberg
Tauno Tromp
Klassijuhataja: Pille Alekand

XVIII – 1998
XII a klass
Lennart Ambos
Katrin Hänni
Helena Illenzeer
Veiko Ilumäe
Arlis Kahem
Anþelika Lauri
Kaidi Lomper
Marko Mänd
Pille Olenko
Anneli Porri
Katrin Ratas
Ave Rätsep
Urmo Schmidt
Priit Schults
Klassijuhataja: Leidi Schmidt

XII b klass
Andres Karm
Liina Kirs
Jaanus Kliss
Ardo Kuuskla
Kristjan Kübarsepp
Jane Ling
Ailar Luik
Signe Mazing
Maarja Mäll
Aldo Reimets
Heli Rõõmus
Indrek Seimar
Keijo Sibul
Silvar Silde
Ethel Stüf
Reelika Säär
Klassijuhataja: Eve Lints

XIX – 1999
XII a klass
Aive Aasmäe
Carmen Ambos
Signe Errit
Egle Grossev
Ragne Heinnurm
Hele Illenzeer
Reigo Kanter
Raigo Kuningas
Kaidi Laitamm
Merje Martin
Kairit Mägi
Moonika Niit
Heli Prinits
Reet Randoja
Urmet Rüütel
Maila Sass
Margo Schmidt
Hardi Sermat
Katrin Skeber
Kristi Tomingas
Annika Toomemägi
Kirsti Vahur
Klassijuhataja: Kaja Kaabel

XII b klass
Priit Gradov
Eneli Hallikmäe
Anvar Heeringas
Andrus Küttim
Mario Metshein
Karel Möll
Janno Osa
Krister Põldsam
Kairi Reiman
Joonas Ring
Agnes Roogla
Ando Roos
Aili Sadam
Kelli Sats
Risto Sommerman
Monika Teller
Jana Vassiljeva
Klassijuhataja: Tiina Prank